A+   |   Reset   |   A-          54.196.98.96     ec2-54-196-98-96.compute-1.amazonaws.com    
 Środa, 15 sierpnia 2018 roku
 

Menu

 
 

Szkoły dla młodzieży

 
 

Szkoły dla dorosłych

 
 

Platformy

 
Dziennik elektroniczny

Platforma edukacyjna

Facebook

Youtube
 

Projekty

 
 

Kierunki kształcenia

 
 

Podręczniki

 
 

Matura

 
 

Konkurs matematyczny

 
 

Olimpiada budowlana

 
 

Zawód to klucz do sukcesu

 
 

Sport

 
 

  English version

 
 

  Facebook

 
 

Aktualności

 


Szkolenie w Centrum Szkoleniowym firmy Viega w Warszawie - FOTO

W dniu 11.02.2015 roku grupa uczniów z klasy II, III i IV technikum urządzeń sanitarnych, pod opieką p. Agnieszki Dębowskiej, p. Piotra Kaplińskiego oraz p. Marka Bagińskiego uczestniczyła w szkoleniu w nowoczesnym Centrum Szkoleniowym firmy Viega przy ulicy Postępu 6 w Warszawie.


dodał(a): admin | 18.02.2015


Król Pączków 2015 - FOTO

Żeby tradycji stało się zadość 12 lutego 2015r. celebrowaliśmy Tłusty Czwartek w naszej szkole. Podczas długiej przerwy odbył się konkurs, podczas którego po raz kolejny wybieraliśmy Króla Pączków 2015 roku.


dodał(a): admin | 18.02.2015


Wizyta w Przedsiębiorstwie Energetyki Cieplnej w Suwałkach - Foto.

W dniu 20 stycznia 2015 roku członkowie Koła Przedmiotowego Hydraulik pod opieką p. Agnieszki Dębowskiej, mieli przyjemność uczestniczyć w pracy Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej w Suwałkach.


dodał(a): admin | 12.02.2015


Szkolenie firmy Reflex - POLSKA - foto

W dniu 09 stycznia 2015 roku w naszej szkole odbyło się szkolenie firmy Reflex - POLSKA Sp. z o.ozorganizowane przez Koło Przedmiotowe HYDRAULIK.
W szkoleniu uczestniczyły klasy Technikum Urządzeń Sanitarnych.
Marka reflex znana jest ze swoich systemów stabilizujących ciśnienie w instalacjach ciepłej wody użytkowej oraz wody grzewczej.


dodał(a): admin | 12.02.2015


Uroczystość w Kuratorium Oświaty w Białymstoku

Dnia 9 lutego 2015 r. w Kuratorium Oświaty w Białymstoku odbyło się spotkanie dyrektorów najlepszych szkół ponadgimnazjalnych z Wojewodą Podlaskim i Podlaskim Kuratorem Oświaty. Spotkanie poświęcone było podsumowaniu Wojewódzkiego Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych „Perspektywy 2015”.


dodał(a): admin | 11.02.2015


Żegnamy Annę Paszkiewicz

Dopóki słońce i księżyc są w górze,
Dopóki trzmiel nawiedza różę
Dopóki dzieci różowe się rodzą,
Nikt nie wierzy, że staje się już....

Czesław Miłosz, „Piosenka o końcu świata”


Pozostajemy ubożsi o obecność w naszym życiu Anny Paszkiewicz (1951–2015). W latach 1979–2003 była nauczycielką przedmiotów zawodowych budowlanych w naszej szkole. Pracę z uczniami wykonywała z przyjemnością i sumiennie. Troszczyła się o swoich uczniów i cieszyła z ich sukcesów. Koleżanka, która potrafiła rozumieć potrzeby innych. Była szczera i takiej szczerości szukała wśród swoich koleżanek i kolegów.
Była jedną z osób, na którą zawsze można było liczyć. Potrafiła każdego wesprzeć dobrym słowem i czynem. Starała się wypełniać życie tylko tym, co ważne. Była wspaniałą powierniczką naszych myśli i rozterek.
Pozostanie w naszej dobrej pamięci.

Koleżanki i Koledzy z Zespołu Szkół Technicznych


dodał(a): admin | 12.01.2015


Żegnamy Janinę Myszkowską

Są chwile, by działać, i takie, kiedy należy pogodzić się z tym, co przynosi los.

Paulo Coelho


Los naznaczył śmiercią naszą koleżankę Janinę Myszkowską (1929–2015) – nauczycielkę historii oraz wiedzy o Polsce i świecie współczesnym w latach 1973–1991 – której życie związane było głównie z pracą w szkole. Inicjatorka szkolnej izby pamięci, w której zgromadziła materiały archiwalne związane z historią szkoły i regionu. Za swoje zaangażowanie w dbałość o pamięć o Polakach pomordowanych przez hitlerowców odznaczona srebrnym medalem „Opiekuna miejsc pamięci narodowej”.
Swoim uczniom poświęciła część swojego życia i – jak wspominała w zapiskach do monografii szkoły „Historia daleka i bliska: suwalska szkoła z tradycjami” – „nigdy nie żałowała, że wybrała ten zawód”, a wzruszenie ze spotkania ze swoimi pierwszymi wychowankami po dziesięciu latach od ukończenia szkoły było silne, „jak każde wspomnienie o szkole”.
W naszej pamięci pozostanie jako człowiek, na którego zawsze można było liczyć w potrzebie.

Koleżanki i Koledzy z Zespołu Szkół Technicznych


dodał(a): admin | 12.01.2015


Przekazania sztandaru żołnierzy AK uczniom naszej szkoły - FOTO

W piątek 12.12.2014 r. odbyła się w szkole uroczystość przekazania sztandaru żołnierzy AK uczniom naszej szkoły.


dodał(a): admin | 8.01.2015


Konkurs "KOLORYT ALFREDA WIERUSZA-KOWALSKIEGO"

Zespół Szkół Technicznych w Suwałkach zaprasza uczniów z suwalskich szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych do wzięcia udziału w konkursie „KOLORYT ALFREDA WIERUSZA-KOWALSKIEGO”

Formularz zgłoszeniowy
Regulamin konkursu


dodał(a): admin | 29.12.2014


Suwałki z lotu ptaka - FILM

Projekt „Suwałki z lotu ptaka” realizowany w naszej szkole i jego pierwsza część właśnie dzisiaj zostanie pokazany szerszej publiczności. Jego celem jest pokazanie naszego miasto z zupełnie innej strony i perspektywy a mianowicie z „lotu ptaka” zamiast którego użyliśmy drona i kamerą, które szkoła zakupiła dzięki dofinansowaniu Prezydenta Miasta Suwałki w zeszłym roku.


dodał(a): admin | 19.12.2014


Gwiazdkowy Mecz - FOTO

Tradycyjnie w ostatnim tygodniu przed świętami w naszej szkole odbył się mecz charytatywny piłki siatkowej. W turnieju zmierzyła się - drużyna Belfrów z drużyną Uczniów.


dodał(a): admin | 19.12.2014


Współpraca naszej szkoły z Politechniką Białostocką - FOTO

8 grudnia 2015 r. w ZST została podpisana umowa o współpracy pomiędzy Zespołem Szkół Technicznych w Suwałkach a Politechniką Białostocką.
Umowę podpisali: J.M. Rektor PB – prof. Lech Dzienis i Dyrektor ZST – Pan Czesław Wielgat.


dodał(a): admin | 17.12.2014


Szkolenie firmy PRANDELLI - FOTO

W dniu 09 grudnia 2014 r. o godzinie 10.00 w Zespole Szkół Technicznych w Suwałkach odbyło się szkolenie poprowadzone przez firmę PRANDELLI. Szkolenie zorganizowało Koło Przedmiotowe HYDRAULIK.


dodał(a): admin | 16.12.2014


Podziękowanie

Z uwagi na to, że Koło Przedmiotowe HYDRAULIK był głównym inicjatorem spotkania Firmy SOLBET z uczniami w naszej szkole, chce serdecznie podziękować za możliwość udziału uczniów technikum urządzeń sanitarnych i budownictwa w szkoleniu. Opiekun KPH Agnieszka Dębowska


dodał(a): admin | 15.12.2014


Ogłoszenie o zamówieniu - Zakup i dostawa sprzętu elektronicznego i elektrycznego oraz oprogramowania

Ogłoszenie o zamówieniu -Zakup i dostawa sprzętu elektronicznego i elektrycznego oraz oprogramowania do Zespołu Szkół Technicznych w Suwałkach.

Treść ogłoszenia


dodał(a): admin | 15.12.2014


 

Administrator: tderesz@zst.suwalki.pl Strona korzysta z cookies. Więcej informacji tutaj