A+   |   Reset   |   A-          54.196.98.96     ec2-54-196-98-96.compute-1.amazonaws.com    
 Środa, 15 sierpnia 2018 roku
 

Menu

 
 

Szkoły dla młodzieży

 
 

Szkoły dla dorosłych

 
 

Platformy

 
Dziennik elektroniczny

Platforma edukacyjna

Facebook

Youtube
 

Projekty

 
 

Kierunki kształcenia

 
 

Podręczniki

 
 

Matura

 
 

Konkurs matematyczny

 
 

Olimpiada budowlana

 
 

Zawód to klucz do sukcesu

 
 

Sport

 
 

  English version

 
 

  Facebook

 
 

Aktualności

 


Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

W piątek, 23 czerwca 2017 roku o godzinie 9.00, uczniowie Zespołu Szkół Technicznych pożegnali szkolne mury. Czas nauki, wzmożonych obowiązków minął, jak mrugnięcie okiem. Eleganckie stroje: białe koszule i garnitury, odświętne sukienki a w ręku kwiaty. Tak prezentowali się uczniowie ostatnich klas zasadniczej szkoły zawodowej oraz pozostałych promocyjnych klas technikum i zawodówki.
Wśród zaproszonych osób mieliśmy przyjemność gościć Panią Jadwigę Olbryś - Zastępcę Naczelnika Wydziału Oświaty, Wychowania i Sportu Urzędu Miejskiego w Suwałkach, Pana Andrzeja Lewkowicza - Starszego Cechu Rzemieślników i Przedsiębiorców oraz Panią Bożennę Rutkowską – Dyrektora Biura Cechu. Chcąc docenić wszystkich tych, którzy wspierają naszą szkołę i mobilizują do ciągłego rozwoju, Dyrektor Szkoły - Pani Anna Musiałowicz, przyznała Cechowi Rzemieślników i Przedsiębiorców prestiżową nagrodę w kategorii Zasłużony dla kształcenia praktycznego. Statuetkę odebrał Pan Andrzej Lewkowicz.
Cech Rzemieślników i Przedsiębiorców również dostrzegł pracę i zaangażowanie uczniów w kreowanie wizerunku przyszłego pracownika, przyznając absolwentowi zasadniczej szkoły zawodowej statuetkę Najlepszy w Rzemiośle. W bieżącym roku szkolnym otrzymała ją Karolina Dąbek - absolwentka klasy trzeciej wielozawodowej „a”.
Następnie Pani Dyrektor wręczyła nagrody książkowe i świadectwa z wyróżnieniem dla uczniów wykazujących się szczególnymi osiągnięciami.
Dużo emocji wzbudziły podziękowania, jakie Dyrekcji Szkoły i wychowawcom klas trzecich złożył przedstawiciel absolwentów zasadniczej szkoły zawodowej - Krzysztof Sadowski.
Uroczystość uświetniła piosenka i taniec nowoczesny w wykonaniu uczniów klas: 1TG, 2 TO i 3 TMR.
Za nami już chwile zwątpienia, problemy, które wydawały się nie do pokonania oraz te momenty, które niosły radość, śmiech, nadzieję. Przed nami wakacje. Udajemy się na nie w poczuciu dobrze wypełnionego obowiązku.

Opracowała: Magdalena Jaśkiewicz


Kliknij!Kliknij!Kliknij!
Kliknij!Kliknij!Kliknij!
Kliknij!Kliknij!Kliknij!
Kliknij!Kliknij!Kliknij!
Kliknij!Kliknij!Kliknij!
Kliknij!Kliknij!Kliknij!
Kliknij!Kliknij!Kliknij!
Kliknij!Kliknij!Kliknij!
Kliknij!Kliknij!Kliknij!
Kliknij!Kliknij!Kliknij!
Kliknij!Kliknij!Kliknij!
Kliknij!Kliknij!Kliknij!


dodał(a): admin | 27.06.2017


 

Administrator: tderesz@zst.suwalki.pl Strona korzysta z cookies. Więcej informacji tutaj